W - W a l l  D E S İ G N

Dekoratif Duvar Kaplama Panelleri

natural inspiration

duvar dekorasyon panelleri

BETON

dekoratif panel duvar

TUĞLA  

dekoratif duvar kaplama panel

TAŞ

iç duvar kaplama panelleri

AHŞAP 

duvar kaplama panel

NEO DESİGN

panel duvar kaplama

TASARIM 


W-Wall dekoratif duvar ve tavan kaplama panelleri ile doğal malzeme ve panel tipolojisini bir araya getiriyor. Doğallığı panel sağlamlığıyla birleştiren W-Wall, çekici görünümüyle yepyeni mekanlar yaratıyor. Nitelikli ürün gamı duvar, tavan, iç cephe panel kaplama sektörüne ve yapılara yeni bir boyut kazandırıp, doğanın eşsiz yüzeyini yeni ürün serileri ile modern mekanlara taşıyor. Doğal görünümlü beton, taş, tuğla ve ahşap duvar panel serisi ürünleri, farklı renkleriyle birçok iç mimari malzemeye uyum sağlıyor. 133*285 cm boyutlarında üretilen paneller, uyumlu ve estetik yapısı ile mimaride ön plana çıkıyor. W-Wall'un benzersiz ürünleri, konut içi, banyo, teras, otel, ofis, kafe, restoran, alışveriş merkezi, iş merkezi gibi iç mekan, dış cephe duvar ve tavan kaplama ayırımı yapmaksızın çok geniş bir alanda kullanışlı, modern ve hızlı çözümler sunuyor.

kaplama panelNeden Dekoratif Duvar Paneli Kullanırız?

Görsel görünümün ötesinde çok sayıda avantaj ve fayda sağlayan dekoratif bir unsurdur. Bu tür duvar kaplama panelleri ile geleneksel veya rustik bir evin modern bir dokunuşla benzersiz olmasını sağlayabilirsiniz.. Ayrıca, çok çeşitli doku, renk ve model seçenekleri ile dekorasyon olanakları sınırsızdır.

dekoratif panel kaplamaDuvar Kaplama Panelleri Kullanım Alanları

İster şöminenizle eşleşen taş duvarlara sahip rahat bir salon olsun ister evinizin duvarlarında radikal bir değişiklik yapmak isteyin, W-Wall duvar kaplama ürünlerimiz tarzınızı yansıtmak isteyeceğiniz her alanda kullanılabilir. Panellerimizin en iyi yanlarından biri zevkinize ve ihtiyaçlarınıza göre sipariş edebilmenizdir. Kurulum hakkında endişelenmenize gerek yok ihtiyaç dahilinde uygulama hizmeti de sağlamaktayız.

kaplama duvar paneliDuvar Kaplama Panel Avantajları

Duvar panellerimizi dekoratif bir unsur olarak kullanmanın ana avantajlarından biri, nihai sonuçların inanılmaz derecede gerçekçi olmasıdır. Duvar Panel yelpazemiz ile favori alanlarınızı yenileyebilecek ve mekanlarınıza her zaman istediğiniz rahatlığı sağlayacaksınız. Diğer panellerle karşılaştırıldığında panellerimiz sadece çok daha gerçekçi ve güzel değil, aynı zamanda mukavemetleri çok yüksektir.

duvar panel kaplama


Duvar Panellerin Üstünlükleri

İç mekan, dış cephe ve tavan kaplamasına uygun olan Dekoratif Duvar Kaplama Panellerimiz alev almaz özellikte ve ilgili yanmazlık belgesine sahiptir. Ürünlerimiz 10 yıl dış 15 yıl ise iç cephe garanti kapsamındadır. Demonte avantajı ile birlikte seçtiğiniz rengi ilerleyen dönemlerde değiştirme imkanıda bulunmaktadır.
Yapı ve inşaat izni gerektirmez. Doğal taş uygulamalarına kıyasla daha pratik, hafif, uzun ömürlü ve kullanışlıdır. Çimento, alçı, kum gibi inşaat kirliliklerini ortadan kaldırır. Montaj yapılan yere vida delikleri dışında herhangi bir zarar vermez. Rahatlıkla kesilebilir ve delinebilir. Kaplanan yüzey üzerine dekoratif materyaller asılabilir.


W-WALL DUVAR KAPLAMA PANEL TEKNİK ÖZELLİKLERİ

• MATERYAL: Polyester, fiberglass ve taş tozundan imal edilen panellerdir.
• DOKU: Görünümü ve dokusuyla birebir doğal görüntü verir.
• AĞIRLIK/KALINLIK: Ortalama 6-7 kg/m2 ağırlığında ve 3-5 cm kalınlığındadır
• EBAT: Ürün ebatı genellikle 133×285 cm olup, modele göre birkaç cm değişiklik gösterebilmektedir.
• UV DAYANIMI: Ultraviyole ışınlarından kesinlikle etkilenmez.
• DARBE DAYINIMI: Darbe emici özelliği sayesinde darbelere karşı yüksek dayanıma sahiptir.
• SU VE NEM DEYANIMI: Su ve nemden etkilenmez. Mutfak, banyo gibi mekanlarda rahatlıkla kullanabilir.
• ISI DAYANIMI: Alev almaz. Yoğun güneş ışınlarına veya ısıya maruz kalan yerlerde kullanabilir.
• EBATLANDIRMA: Dekupaj ya da elmas testere ile istenilen ölçülerde raharlıkla kesilebilir.
• UYGULAMA ALANLARI: Vida ve dübel yardımıyla tavan yüzeyleri dahil olmak üzere kaba inşaatı bitmiş tüm yüzeylere uygulanabilir.
• TEMİZLİK/BAKIM: Yıkanabilir ve silinebilir. Ekstra bakım gerektirmez.
• ESNEKLİK: Esnek yapısı sayesinde oval ve hareketli formlar verilebilir.
• BOYANABİLİRLİK: İstenilen renge rahatlıkla boyanabilir.
• DEVAMLILIĞI: Tüm modellerin desen devamlılığına sahip olması sayesinde, uygulanan yüzeyde doğal bir görünüm elde edilir.
• ÇEVREYE DUYARLILIK: Kanserojen madde ve sağlığa zararlı hiçbir madde içermez. Çevre dostudur. 

Dekoratif duvar kaplama panel fiyatları, uygulama detayları ve projeniz ile ilgili sorularınız için aşağıdaki seçeneklerden bizlere ulaşabilirsiniz....

İ L E T İ Ş İ M

Küçükyalı Mahallesi, Şevkiçavuş Sokak.
No: 2-13 Maltepe / İstanbul
info@concretta.com
+90 216 706 97 73

A B O N E  O L U N

Güncel ürün, haber ve kampanya bilgilendirmelerimiz için...

This web page was built with Mobirise