Taş Duvar Paneli | W-Wall DESİGN

taş duvar kaplama

HIMEJI

Modern çizgiler...

duvar taş kaplama

ALEPPO

Dengeli ayrıntılar...

tas duvar kaplama

PALACIO

Modern ve cesur...

duvar kaplama taşları

TRAKAI

Tasarım odağınız...

doğal taş görünümlü duvar kaplama fiyatları

WINDSOR

Tanıdık ve sade...

taş görünümlü dış cephe kaplama

CHAMBORD

Sakin bir duruş...

taş duvar kaplama fiyatları

KYLOMORE

Geleneksel...

taş görünümlü panel

SCHWERIN

Dinamizm...


Sınırların olmadığı ve tüm yaşam alanlarının neredeyse iç içe olduğu taş görünümlü duvar paneli ile bildiğiniz düzeni unutarak fütursuz, rahat ve salaş bir atmosfer'e hoş geldiniz.. Taş desenli duvar kaplama panellerini eviniz için dekoratif bir unsur olarak kullanmanın ana avantajlarından biri, nihai sonuçlarının inanılmaz derecede gerçekçi olmasıdır. Tas panel ürün çeşitlerimiz ile mekanlarınızı yenileyebilecek ve yaşam alanlarınızda her zaman istediğiniz rahatlığı sağlayacaksınız.

W-Wall Dekoratif Fiber Taş Panel Serisi; İç ve dış cephede tercih edilen ürünler, eskinin taş evlerine modern göndermeler yapıyor.


Taş Duvar Paneli Çeşitleri


Taş Duvar Paneli Uygulama Örnekleri


Taş Duvar Paneli Avantajları


Taş duvar panelleri, taşı taklit eden dokular kullanarak güçlü bir atmosfer yaratır. Ev veya ticari çözüm ihtiyaçlarınız için çeşitli taş panel modellere sahibiz. Dış mekanın dokularını ve özelliklerini iç mekan alanınıza entegre etmenin mükemmel bir yolu olarak veya dış mekan projelerinizde göz alıcı kişiselleştirilmiş bir duvar olarak kendini gösteren taş paneller, ortamın atmosferini geliştirmek için güçlü bir karakter oluşturur ve gösterişten yoksun bir alana doku eklemek için mükemmel bir malzemedir..
Taş paneller, fiberglass ve polyester bazlı ürünlerden yapılmıştır ve kurulumu çok kolaydır. Gerçek taşa nazaran çok daha küçük bir ağırlığa sahip paneller ile nakliye problemi, binaya yük bindirme, gürültü, kir ve en önemlisi profesyonel inşaat malzemeleri gerektirmez... Tas duvar panellerini basit kesim aletleri, vida, derz dolgusu ve rötuş pigmenti ile kolayca uygulayabilirsiniz..
Taş serisi paneller, mağazalar, restoranlar, oteller, evler, ofisler ve diğer birçok ticari ve özel kullanım alanlarında kullanılabilir.                                                              Taş Panellerinin tamamı hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilir. Mevcut modeller, renk ve kaplama ile nefes kesici mekanlar yaratmak için bu panelleri farklı alanlarda kullanmanın çok sayıda yolu vardır. 
Taş panel ürünlerimiz, çoğu zaman gerçeğinden ayırt edilemeyen mükemmel modellere sahiptir. Taşın sağladığı ambiyans, sıcaklık ve güvenlik, etkileyici bir görüntü oluşturmak için mükemmeldir. Ürünlerimizde ince yüzeylerde görülen detaylara gösterilen titiz özen, bitmiş üründe hayal kırıklığına uğramamanızı sağlar. 
Taş Paneller hafiftir. Basit bir kurulum süreci, hızlı, sorunsuz ve sessiz uygulama sağlar. Kurulum işlemi, kesim için yalnızca basit kesim aletlerini kullanır - inşaat işi veya ağır makine gerekmez!
Tas paneller toksik olmayan malzemelerden yapılmıştır
Taş duvar panelleri %100 geri dönüştürülebilir çevre dostu bir üründür. Gönyeler ve köşe birleşimleri basittir - kesin, kurun ve rötuş yapın!
Taş paneller neme karşı ısı yalıtımı sağlar.


Taş Duvar Paneli Teknik Özellikleri


Ağırlık:6 to 7 Kg/ m²
Panel Ölçü:320cm x 135cm [h]
Panel Kalınlığı:10 – 15 mm
Ürün Garantisi: İç mekanda 15 YIL // Dış cephede 10 YIL
Montaj Garantisi: 5 YIL

Taş panel fiyatları, uygulama detayları ve projeniz ile ilgili sorularınız için aşağıdaki seçeneklerden bizlere ulaşabilirsiniz....

taş duvar kaplama

BETON SERİSİ

duvar taş kaplama

TUĞLA SERİSİ 

dekoratif tas duvar kaplama

TAŞ SERİSİ

taş görünümlü panel

AHŞAP SERİSİ 

taş görünümlü kaplama

NEO DESİGN

taş panel fiyatları

TASARIM SERİSİ

Made with Mobirise web software