Beton Mobilya & Aksesuar 

C - F U R N I T U R E

let them be unique


İnsanlar "beton mobilyalar" ı duyduklarında, genellikle son derece ağır olacağını düşünürler, bu çirkin şeyler yalnızca parklarda ve otobüs duraklarında oturmaya uygundur. Ancak günümüzde çoğu insan, modern beton mobilyaların diğer mobilya malzemelerinden daha zarif, hafif ve çok daha dayanıklı olabileceğini fark ediyor... Dekoratif beton görünümü ile kaplanan mobilyaların harika bir malzeme olmasının nedeni inanılmaz işlevsellikleri ve estetik görünümüdür.


*Hammadde ve bileşimleri, ona olumsuz ve sert hava koşullarına karşı muazzam bir direnç sağlar. Ayrıca nem ve ısıya olan direnci, ahşap gibi diğer malzemelerden farklı olarak çevresel değişiklikler nedeniyle kendi kendine küçülmez veya genleşmez çünkü genleşme derzi gerektirmez.
*Concretta aynı zamanda dış mekan mobilyalarının ağırlığının her zaman taş veya beton gibi malzemelerden yapılanlara nazaran daha hafif olmasını garanti eder. *Concretta ile kaplanacak dış mekan mobilyalarının fiber levha ile oluşturulması tavsiye edilir.
*Yapıyı örten Concretta tabakası genellikle 2 veya 3 milimetre kalınlığa sahiptir ve ürün özellikleri gereği; sürtünme, çarpma veya çizilmelere karşı sorunsuz bir şekilde dayanmasına olanak tanır. Bu nedenle Concretta ile yapılan dış mekan mobilyaları nesiller boyu dayanabilir.
*Concretta, sızdırmazlık ve su yalıtım işlemleri doğru bir şekilde gerçekleştirildiği sürece leke bırakmaz, bu nedenle neredeyse bakım gerektirmez.
*Periyodik bakımı , nötr sabun ve su ile temizlenmesidir.
*Zaman zaman suyla seyreltilmiş koruyucu ürünümüz ile yenilenirse, ilk günkü estetik görünümünü korur..
*Concretta yüzeyinizde çizikler veya kırıklar belirirse (bu nadir görünen bir durumdur yada kullanıcı hatası ile oluşur) çözüm, etkilenen yüzeyi tekrar zımparalamak ve cilalamaktır. 
*Sonuç olarak C-Furniture; Concretta malzememiz ile kaplanmış mobilyalardır. Renk seçenekleri mevcuttur, 1-3 mm'lik kalınlığında uygulanıp, titrek mobilyalara dayanacak kadar esnektir. Çatlama yapmaz, toz tutmaz, hijyenik ve silinebilirdir. Alçıpan dahil olmak üzere birçok alt zemine son derece yapışkandır. Uygulaması kolay ve kullanılabilir hale gelmesi hızlıdır. Kendi üretimimiz olan ürünleri seçebilir ya da mobilyalarınızı beton görünümüne dönüştürmek için bize ulaşabilirsiniz.

Beton görünümlü mobilya kaplama fiyatları, uygulama detayları ve projeniz ile ilgili sorularınız için aşağıdaki seçeneklerden bizlere ulaşabilirsiniz....

Develop a free website - More