Tuğla Duvar Paneli | W-Wall DESİGN

duvar tuğla kaplama

SEGOVİA

Kültürün tasarımla işbirliği...

tuğla görünümlü duvar

CHİLLON

Her zaman moda...

tuğla görünümlü duvar kaplama

BELMONTE

Karmakarışık duygular...

tugla gorunumlu duvar kaplamasi

BRAN

Zamanı yakalayan eskimişlik...

tuğla desenli duvar paneli

EİLEAN

Sade, şık, asil...


Gerçek bir tuğla duvarı şaşırtıcı bir benzerlikle taklit eden tuğla görünümlü dekoratif duvar kaplama panelleri, modern tuğlalardan eski tuğlalara, yıpranmış veya İngiliz tarzına kadar birçok farklı model ile mekanlarınızı yeniliyor. Duvar Kaplama Tuğlası koleksiyonumuz, kesinlikle gerçek tuğla görünüm ve hissiyatını vermektedir. Ürünümüz, zarafet hissi sağlayacak inanılmaz tasarımları nedeniyle bir stüdyo veya ofis içinde kullanılabilecek kentsel veya rustik bir ortamı tasarlamak için mükemmel bir seçenektir. Tuğla eskiden inşaat için tercih edilen bir malzemeydi ve bugün bile hâlâ onu karakterize eden bu güç ve dayanıklılık hissini yaşam alanlarımıza taşıyor..

W-Wall Dekoratif Fiber Tugla Panel Serisi; Kullanıldığı her alanda sıcaklık ve farklılık yaratan tuğla paneller, loft mekanlardan dağ evlerine, işyerlerinden spor merkezlerine kadar birçok yerde tercih ediliyor.


Tuğla Duvar Paneli Çeşitleri


Tuğla Duvar Paneli Uygulama Örnekleri


Tuğla Duvar Paneli Avantajları


Tuğla duvar panelleri, rustik ve eskitilmiş tuğla görünümünü yakalar. Her panel gerçek tuğla kalıplarından oluşturulur ve daha sonra otantik bir eski tuğla görünümü oluşturmak için elle boyanır.
Tuğla Duvar Kaplama Panelleri, gerçek tuğlanın ağırlığı, maliyeti ve işçiliği olmadan, yıpranmış tuğlanın rustik doğasını ve nostaljik hissini yakalamanın mükemmel bir yoludur.
Tuğla paneller kolay uygulanacak şekilde tasarlanmıştır. Metrekare başına yalnızca 6 kg ağırlığındaki tuğla görünümlü paneller iç-dış cephe ve tavanlarda kullanılabilir.. Her tugla panel, bir sonrakiyle temiz bir şekilde birleşerek kusursuz bir bitmiş görünüm sağlar. Gerçek bir tuğla duvara nazaran inşaat kirliliği, uygulama süresi gibi konulardan tasarruf etmenizi sağlar.
Tuğla görünümlü paneller; restoran, cafe, ofis gibi alanlarda dayanıklı bir malzemedir. Kapalı hücre teknolojisi kullanan tuğla paneller sıvıyı emmez.


Tuğla Duvar Paneli Teknik Özellikleri


Ağırlık:6 to 7 Kg/ m²
Panel Ölçü:320cm x 135cm [h]
Panel Kalınlığı:10 – 15 mm
Ürün Garantisi: İç mekanda 15 YIL // Dış cephede 10 YIL
Montaj Garantisi: 5 YIL

Tuğla duvar paneli fiyatları, uygulama detayları ve projeniz ile ilgili sorularınız için aşağıdaki seçeneklerden bizlere ulaşabilirsiniz....

tuğla duvar kaplama panel

BETON SERİSİ

tuğla duvar paneli

TUĞLA SERİSİ 

duvar tuğla kaplama

TAŞ SERİSİ

tuğla görünümlü duvar

AHŞAP SERİSİ 

tuğla görünümlü duvar kaplama

NEO DESİGN

tugla gorunumlu duvar kaplamasi

TASARIM SERİSİ

Built with Mobirise site creator