Mikro Beton Zemin ve Duvar Kaplama  

C- D E S İ G N

trust your creativity


İç mekanlarda endüstriyel stilin popülerleşmeye başlaması ile zemin ve duvar üzerinde beton görünümlü mikro çimento malzemeler, sıra dışı dekorasyon tarzını benimseyenlerin gözdesi oluyor. İç mekan tasarımlarında kullanıldığında yalın bir görünüm sunan mikrobeton kaplamalar, sade yüzey dokusu ile mimarinin en doğal halini yaşam alanlarına taşıyor. 

Concretta Mikro Beton Malzemeleri; iç ve dış cephe ayrımı yapmaksızın, modern beton bir görünüm oluşturmak için ev, ofis, mağaza, mutfak, banyo duvar ve zeminlerine, tavanlara hatta mobilyalara ince bir şekilde sürülerek uygulanan çimento ve polimer esaslı toz kıvamında ek bileşeni su olan, dekoratif son kat beton kaplamalardır. Karışımlarındaki bağlama gücü kabiliyeti, malzemenin mevcut beton, sıkıştırılmış kaplama, fayans, alçı levha, bordex ve mdf dahil hemen hemen tüm mevcut alt tabakalara uygulanmasına izin verir ve tasarımcılar için bir olasılıklar dünyası açar. Tüm bu özellikleri ile yenileme projelerine kattığı hız , kolay uygulama ve inşaat kirliliği çıkarmama ve maliyet azaltma nitelikleri onu rakipsiz bir malzeme yapar. Mikro Çimento yapılmasının nedenleri genellikle dekoratif amaçlıdır. Zeminin renginden hoşlanmayabilirsiniz, döşemede bir çok tutarsızlık ve kusur olabilir, gerçekleşen işçilikten görsel hasarlar olabilir veya büyük çatlaklar yaşayabilirsiniz. Concretta  sisteminin güzelliği, zemininizde beton görünümlü estetik, sağlam, daha düzgün, kesintisiz ve istediğiniz renk tonunu yakalayabileceğiniz bir yüzey elde edebilmenizdir.

mikro beton zemin kaplama


Mikro Beton Kaplama

Mikro Beton Malzemeleri bileşimi gereği dokulu efektler yaratmaya izin vermesine rağmen, yüzeyi pürüzsüzdür. Farklı renk pigmentlerinin kombinasyonu ile sonsuz renk yaratma imkanı verir. Dış cephe kaplamalarında panel formatına ihtiyaç duymayan ürünümüz, ek yeri olmayan yüzeyi ile benzersiz bir görüntüye sahip olmanızı sağlar. 

mikro beton zemin


Mikro Beton Zemin 

Dayanıklı bir malzemedir.

Mikrobeton zemin tamamen su geçirmezdir, yani teras ve havuz çevresi gibi dış mekan zeminlerde, villa ve binaların dış cephe kaplamalarında  sorunsuz bir şekilde uygulanabilir. Zeminlerdeki kaymaz özelliği yaşlı bireyler ve çocuklu aileler için tercih nedenidir.
Bileşimi, beton, plastik veya ahşap gibi hemen hemen her türlü yüzeye mükemmel yapışma sağlar, bu yüzeyi kaplamadan önce alt katmandaki malzemeyi çıkarmanın gerekli olmadığı anlamına gelir. Mikro çimento kaplama tabakası zamanla ayrılmayacağı için korkmadan uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda mekanik kuvvete, sıkıştırmaya, eğilmeye, aşınmaya  ve ultraviyole ışınlarına karşı çok dayanıklı bir malzemedir.

Dış mekan döşeme için ideal bir malzemedir. Kayma direnci, ıslakken bile çok güvenli bir kaplama olmasını sağlar. Homojen pürüzlülüğü ona sofistike ve çekici bir dokunuş verir. Yüksek dekoratif değeri sayesinde teras ve balkonlarda çığır açan bir bitiştir.

mikro çimento


Mikro Beton Malzemeleri

Bakımı ve uygulaması kolaydır

Mikrobeton uygulaması kolay, işlevsel hale gelmesi hızlıdır.İnşaat kirliliği oluşturmaz, bu nedenle mikro beton kaplamananın kullanılacağı herhangi bir iş hızlı ve temiz olur, temizliği ve bakımı çok kolaydır. Estetik özelliklerini her yıl bozulmadan korumak için sadece su ve nötr sabuna ihtiyacınız var. Bütçeniz için en iyi seçeneklerden biridir, hijyenik olması ve uygulanabilmesi için alttaki malzemeyi ortadan kaldırmayı gerektirmemesi, maliyetini büyük ölçüde azaltır. Bu özellikler, onu herhangi bir alan tadilatında rakipsiz bir malzeme yapar. Mobilyalar, duvarlar, zemin, tezgah ve tezgahın önü mikro cimento için mükemmeldir.

mikro cimento


Mikro Beton 

Bütçeniz için iyi bir seçenek

Ev veya ticari bir ortamda mikro çimento zemin ve duvar kaplama sistemine sahip olmak istiyorsanız, dikkate alınması gereken her döşeme sistemine özgü bir dizi faktör vardır. Bu unsurlar, mikrobeton için tek tip bir maliyet teklif etmeyi zorlaştırmaktadır. 

Mobirise
YENİ / C O N C R E T T A  W S

Islak hacimler, özellikle banyolarınız için alt zemini sökmeden, seramik, fayans gibi çoğu materyal üzerine uygulanabilen, pratik ve modern bir malzemedir. Profesyonel uygulama becerisi ve aletlere ihtiyaç duymaz.

Taşlı ve daha doğal bir görünüme sahip rustik bitişlerin ve kaplama alanlarının keyfini çıkarmak için idealdir. Alanı sürekli olarak yeniden keşfeder ve eşit parçalarda sıcaklık ve zarafet yayan yüzeyler yaratır. Rustik ve kişiselleştirilmiş bir estetikle rahat bir dekorasyon elde etmek için en iyi malzemedir.

mikrobeton zemin


Avantajları

Hızlı Çözümler
Uygulaması kolay, işlevsel hale gelmesi hızlıdır...
Hemen hemen her türlü alt zemin üzerine uygulayabilme imkanı
Beton, Mozaik, Yer Karosu, Seramik, Mermer, Granit, Epoksi.
Çevre Dostudur
Uzun ömürlü.
Geri dönüştürülebilen.
Zararlı dumanlar çıkarmayan.
Geniş Kullanım Alanları
Cafe, restoran, ofis, ev, sosyal yaşam alanları...
Ofisler, ortak kullanım alanları, konutlar, ıslak mekanlar.
Galeri, dükkan ve showroomlar..
İç ve dış mekan duvar ve zemin uygulamaları, dekoratif amaçlı yüzey uygulamaları..
Mobilya, mutfak tezgahı, merdiven, banyo vs...

MİKRO BETON


Özellikleri

Teknik Özellikler

Dayanıklıdır
Kolay temizlenir
Hijyeniktir
%100 doğaldır
Derzsiz bir malzemedir (birleşim yerleri yoktur)
Su geçirmez
Uv ışınlarına dayanıklı
Dış cephe şartlarına uyumlu

Yüksek kaliteli ve maksimum zarafetle son kat elde etmek için tasarlanmış ince taneli malzemedir. Dekorasyonda her detay önemlidir ve çok estetik bir bitiş elde etmek, başarının ve ayrıcalığın garantisidir. Duvarlarınızı gerçek birer sanat eseri yapar ve size evinizde gerçekten eşsiz bir şeye sahip olmanın zevkini verir.

Uygulama Örnekleri

Fayansları sökme, inşaat ruhsatı isteme, enkazları kaldırma ve bir ay boyunca mekanı temizlemenin tüm zorluklarını unutun. Mikro çimento ile bir yenileme projesi hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Mikro Beton Renkleri

Concretta seçmenin güzelliği, aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi farklı renk, kaplama ve ton olmasıdır.

Concretta aşağıdaki renk ve yüzeylerde sunulur:

Mat :
Kaplamaya çok doğal bir görünüm kazandırır. Renk tonunu biraz kapatır.

Saten :
Mat ve parlak yüzey arasında orta denge. Modern bir görünüm sunar. En popüler olanıdır.

Parlak :
Rengi geliştirir ve parlaklaştırır. Mermer görünümlüdür.

Mikro beton ile ilgili sorularınız için aşagıdaki seçeneklerden bizlere ulaşabilirsiniz....

microcement

C-DESİGN

Mikro çimento nedir

C-PANEL 

mikro fiber beton

C-FURNİTURE

Micro concrete

C-OXİDO

Microconcrete

C-ULTİMA

İ L E T İ Ş İ M

Küçükyalı Mahallesi, Şevkiçavuş Sokak.
No: 2-13 Maltepe / İstanbul 
info@concretta.com
+90 216 706 97 73

A B O N E  O L U N...

Güncel ürün, haber ve kampanya bilgilendirmelerimiz için...

Made with Mobirise - Details here