Beton Duvar Paneli | W-Wall DESİGN

beton duvar paneli

SAGRADA

Sofistike mekanlar...

beton panel

PİSA

Benzersiz, asil duvarlar...

Beton paneller

PEDRERA

Zamansız yaratıcılık...

beton panel duvar

CASAMİLA

Gözler duvarlarınızda...


Loft dekorasyon tarzını endüstriyel görünüm ile harmanlayan ürünümüz, rafine ve modern mekanlar yaratıyor. İşlenmemiş brüt beton dokusunun, zarif motiflerle zenginleştiği seri, betonun zamansız güzelliğini yaşam alanlarına yansıtıyor. Şehirlerde gün geçtikçe artan duvarlar, köprüler ve yapıların endüstriyel estetik anlayışı, tasarım ve mimari için de tercih edilir olmaya başladı. Mimari ve teknik açıdan yüzeylerde devrim yaratan W-Wall, iç mekanlar için sofistike bir endüstriyel tasarım sunan Beton Panel Duvar serisi  ile ürün çeşidini arttırıyor. Beton Duvar Kaplama ürünleri piyasa trendlerine kattığı yeniliklerle tasarım uzmanları ve son tüketici tercihlerine yön veriyor. Tüm iç ve dış mekanlara çağdaş ve modern bir his katarak ilham veren kompozisyonlar oluşturabilme imkanı sağlıyor.

W-Wall Dekoratif Fiber Beton Panel Serisi; Mekanları pürüzsüz duvarların monotonluğundan kurtaran şık tasarımlar.


Brüt Beton Panel Çeşitleri


Brüt Beton Panel Uygulama Örnekleri


Brüt Beton Duvar Paneli Avantajları


Beton duvar paneli, mevcut duvarlara kolayca uygulanabilen, seramik karolara veya ahşaba alternatif olarak yeni inşaat projelerinde kullanılabilen yenilikçi bir üründür. Tavan panelleri olarak kullanılabilirler, mutfaklar ve banyolar dahil olmak üzere herhangi bir ticari veya ev ortamı için uygundurlar. Mükemmel şekillendirilmiş, el yapımı ve son derece dayanıklı malzemelerdir. Bitmemiş betonun keskin dekoratif çekiciliğine sahip olan beton duvar panelleri, minimalist avangard bir görünüm ve inanılmaz bir tasarıma sahip ürünlerdir.
Beton paneller, sade ve davetkar bir stili resmedilmeye değer bir şekilde aslına uygun bir şekilde yakalar ve tasvir eder. 1960'larda sanat ve mimarideki brütalist hareket sayesinde, beton duvarlar iç ve dış tasarımda giderek daha popüler hale geldi. Bu üst düzey dekoratif işçilik, hemen hemen her sektörde; kafeler, perakende satış alanları ve oteller gibi alanlarda uygulanabilir. Dekoratif beton paneller, bir ortamı güzelleştirmek için iyi bir tamamlayıcıdır ve genellikle aranan loft tipi tasarımların vazgeçilmezidir.. 
Beton Panel hafiftir. m2 ağırlığı 5-6 kg dır..Basit bir kurulum süreci, hızlı, sorunsuz ve sessiz uygulama sağlar. Kurulum işlemi, kesim için yalnızca basit ahşap işleme aletlerini kullanır - inşaat işi veya ağır makine gerekmez!
Beton duvar panelleri toksik olmayan malzemelerden yapılmıştır
Beton duvar paneli %100 geri dönüştürülebilir çevre dostu bir üründür. Gönyeler ve köşe birleşimleri basittir - kesin, kurun ve rötuş yapın!
Beton paneller neme karşı ısı yalıtımı sağlar.


Brüt Beton Panel Teknik Özellikleri


Ağırlık:6 to 7 Kg/ m²
Panel Ölçü:320cm x 135cm [h]
Panel Kalınlığı:10 – 15 mm
Ürün Garantisi: İç mekanda 15 YIL // Dış cephede 10 YIL
Montaj Garantisi: 5 YIL

Beton panel fiyatları, uygulama detayları ve projeniz ile ilgili sorularınız için aşağıdaki seçeneklerden bizlere ulaşabilirsiniz....

beton panel duvar

BETON SERİSİ

Beton Panel duvar fiyatları

TUĞLA SERİSİ 

beton duvar panelleri fiyatı

TAŞ SERİSİ

beton panel duvar fiyatları

AHŞAP SERİSİ 

brüt beton görünümlü panel

NEO DESİGN

beton görünümlü panel

TASARIM SERİSİ

Created with Mobirise