Duvar paneli nedir, nasıl kaplanır? Dekoratif etkisi nedir?


Hem mantolama özelliği ile fonksiyonel bir ürün olan hem dekorasyonda sıradışı tasarımlar oluşturan duvar panellerinin kullanımı giderek artıyor. Peki, bu panelleri nasıl kullanacağını bilmek ve daha fazlasını öğrenmek ister misin?

Duvar panelinin özellikleri nelerdir?
Isıyı, nemi ve sesi yalıttığı için daha sakin ve sessiz bir eve kavuşursun. Su ve nemden etkilenmez, rutubet gözlenmez. Dayanıklılığı sayesinde yıllarca kullanabilirsin. Bakteri üremesini engeller; fazla temizlik gerektirmez. 

Duvar paneli nasıl kaplanır?
Panel montajı vidalama yöntemi ile yapılmaktadır.

Duvar paneli fiyatları nedir?
Fiyatlar, duvar panelinin özelliğine ve panel uygulayacağın metrekareye göre değişir.

Dekoratif etkisi nedir?
Her stile uyarlanabilir panel çeşitleri sayesinde, dekorasyonunu stilize edebilir ve beklenmedik bir etki yaratabilirsin. Salonuna tuğla desenli bir panel tercih edebilir, rustik bir tarz elde edebilirsin. Paneller sayesinde odayı olduğundan daha geniş gösterebilir, derinlik algısı yaratabilirsin.

1. Tuğla desenli panel
Gerçekçi tuğla deseni sayesinde, ev dekorasyonuna oldukça farklı bir tarz kazandırır. Rustik stildeki paneller, el yapımı ya da modern olmak üzere her genişlikte veya incelikte tuğlalardan oluşan paneller ile evinin dekorasyonunda dilediğin gibi bir dekorasyon stili sağlayabilirsin.

2.Doğal taş görünümlü panel
Mermer desenlerden mozaiklere, orta çağ mimarisini temel alan tasarımlara kadar farklı çeşitleri vardır. Kuvars görünümlü taş panelleriyle duvarlarında farklı bir stil oluşturabilir, düz dokulu modellerle sade bir görünüm sağlayabilirsin. Örneğin; avangart bir dekorasyon tarzın varsa, taş desenli panelini ışıklandırarak etkisini artırabilirsin. Evininin stili ne olursa olsun, ev dekorasyonuna uygun taş panel desenini kolaylıkla bulabilirsin.

3. Ahşap desenler ile sıcak bir atmosfer
Ev dekorasyonunda sıcak bir etki yaratmak için ahşap panel kullanımı sağlayabilirsin. Dilersen tek renge sahip, dilersen birden fazla renkten oluşan ahşap paneller ile evine stil ve sıcaklık katabilirsin. Rustik, Country, Asyatik tarz dekorasyon stillerini evine uygulamak için ahşap desenli paneller; oldukça doğru bir seçim olur.

BETON SERİSİ

Dekoratif Fiber Panel

TUĞLA SERİSİ

Dekoratif Fiber Panel

TAŞ SERİSİ

Dekoratif Fiber Panel

AHŞAP SERİSİ

Dekoratif Fiber Panel

Made with Mobirise - Details here