C-Furniture Beton Mobilya...


Concretta, yüksek dayanıklılığı nedeniyle genellikle zemin veya duvar gibi yüzeylerde kullanılan bir malzemedir. Ancak hem iç hem de dış mekanda kullanılabildiği için dış mekan mobilya sektöründe beton görünüm bir trend haline gelmeye başladı...

Polimerlere, hızlandırıcılara, aşırı soğuk agregalara, havalandırıcılara ve liflere dayanan bileşimi, ona olumsuz ve sert hava koşullarına karşı muazzam bir direnç sağlar. Ayrıca nem ve ısıya olan direnci, ahşap gibi diğer malzemelerden farklı olarak çevresel değişiklikler nedeniyle kendi kendine küçülmez veya genleşmez çünkü genleşme derzi gerektirmez.

Concretta aynı zamanda dış mekan mobilyalarının ağırlığının her zaman taş veya beton gibi malzemelerden yapılanlara nazaran daha hafif olmasını garanti eder. Ayrıca Concretta ile kaplanacak dış mekan mobilyalarının fiber levha ile oluşturulması tavsiye edilir.

Yapıyı örten Concretta tabakası genellikle 2 veya 3 milimetre kalınlığa sahiptir ve ürün özellikleri gereği; sürtünme, çarpma veya çizilmelere karşı sorunsuz bir şekilde dayanmasına olanak tanır. Bu nedenle Concretta ile yapılan dış mekan mobilyaları nesiller boyu dayanabilir.

Sonuç olarak C-Furniture  Concretta malzememiz ile kaplanmış mobilyalardır. Renk seçenekleri mevcuttur, 1-3 mm'lik kalınlığında uygulanıp, titrek mobilyalara dayanacak kadar esnektir. Çatlama yapmaz, toz tutmaz, hijyenik ve silinebilirdir. Alçıpan dahil olmak üzere birçok alt zemine son derece yapışkandır. Uygulaması kolay ve kullanılabilir hale gelmesi hızlıdır. Kendi üretimimiz olan ürünleri seçebilir ya da mobilyalarınızı beton görünümüne dönüştürmek için bize ulaşabilirsiniz.

CONCRETTA DESİGN

Duvar & Zemin Kaplamaları

CONCRETTA PANEL 

Beton Panel

CONCRETTA OXİDO

Pas Serisi

CONCRETTA ULTİMA

Endüstriyel  Zemin Kaplamaları

Made with Mobirise website maker