Dekoratif Fiber Duvar Kaplama Sistemi


Dekoratif panel, dekorasyon sektöründe kullanılan özel malzemelerdir. İç mekan uygulamalarının yanı sıra aynı zamanda dış mekan dekorasyonlarında da sıklıkla kullanılmakta ve hazır panel olarak uygulandığı için montajları pratiktir. Özellikle de son yıllarda dekoratif paneller, iç mekan uygulamalarında daha sık kullanılmaya başlanmasının ana nedeni kalitelerinin yüksek olması ve uygulamalarının çok daha kolay bir şekilde yapılmasıdır. Yine dekoratif panel, uygulandığı alanda son derece şık bir görünümün yakalanmasını sağlarken uzun ömürlü malzemelerdir.

Dekorasyon panelleri kullanılan malzemeye göre isimlendirilirken en çok tercih edilenlerin başında beton görünümülü duvar panelleri, taş duvar panelleri, ahşap duvar panelleri ve tuğla duvar kaplama panelleri ilk sıralarda yer almaktadır. Özellikle de son yıllarda doğal taş dekorasyon uygulamalarının çok daha fazla tercih edilmesi bu konuda daha ekonomik fiyat seçenekleri sunan doğal taş kaplama modellerinin diğer dekoratif panel uygulamalarının önüne geçmesine neden olmaktadır. Dekoratif duvar panel, farklı malzemeler ile üretilirken özellikle de sabit ölçülere sahip olmayan alanların dekore edilmesinde oldukça başarılı sonuçların alınmasını sağlamaktadır.

Dekoratif duvar panelleri, özel malzemeler olup duvarların üzerine monte edilen ince kaplama malzemeleri olarak üretilmektedir. Bu sayede uygulama alanında fazladan bir yer kaybına gerek kalmadan uygulama tamamlanmakta ve elde edilen sonuç kullanılacak gerçek malzeme ile birebir aynı olmaktadır.

BETON SERİSİ

Dekoratif Fiber Panel

TUĞLA SERİSİ

Dekoratif Fiber Panel

TAŞ SERİSİ

Dekoratif Fiber Panel

AHŞAP SERİSİ

Dekoratif Fiber Panel

The web page was designed with Mobirise site themes