Dekoratif Beton Kaplama Nedir ?


Konut, ticari, perakende, konaklama ve eğitim alanlarındaki projelere gururla beton görünümünde zemin ve duvar kaplamaları kuruyoruz. Beton görünümlü kaplama sistemleri söz konusu olduğunda tecrübeliyiz..

Concretta neden tercih edilir?

Instagram veya Pinterest feed'inizde beton görünüm içeren bir ev veya alan görmeniz neredeyse garantidir. İster zemin, ister duvar veya tavanlarda olsun, beton, modern ancak zamandan bağımsız bir malzemedir. Concretta kaplama sistemi ile herkesin sevdiği o beton estetiğe ulaşmak her zamankinden daha kolay ve düşündüğünüzden daha ulaşılabilir.

Concretta, şu özelliklere sahip müşteriler için mükemmeldir:

Mevcut beton zeminin görünümünü beğenmeyenler

Eski seramik veya ahşap döşemeleri değiştirmek isteyenler

Mevcut tabanını kaldırırken zaman ve maliyetten tasarruf etmek isteyenler

Yukarıdakilerden herhangi birine evet yanıtı verdiyseniz, o zaman doğru yerdesiniz! Concretta'nın üretici ve uygulamacı firmasıyız.Concretta nasıl uygulanır?

Concretta beton kaplama sistemi, doğrudan mevcut bir alt tabakanın üzerine uygulanır. Profesyonel tesisatçılardan oluşan ekibimiz tarafından el malası kullanılarak uygulaması yapılır. Çimento esaslı karışım, mevcut zeminin üzerine 3 mm kalınlığında uygulanır..


Beton ile beton kaplama arasındaki fark nedir?

Beton kaplama, beton bir zeminin veya başka bir yüzeyin üzerine elle uygulanan ince bir kaplamadır. Beton kadar kalın değildir. Beton kaplamalar gerçek betona göre mekanlarımızda daha sıcak, düzgün, dekoratif ve modern bir görünüme sahiptir.

Yerden ısıtma sistemi üzerine Concretta uygulanabilir mi?

Beton kaplama sistemimiz Concretta, yerden ısıtma sistemlerinin üzerine uygulanabilir. Öncelikle ısıtma sisteminin üzerine ince bir şapın uygulanması gerekir ve ardından Concretta elle uygulanır.

CONCRETTA DESİGN

Duvar & Zemin Kaplamaları

CONCRETTA PANEL 

Beton Panel

CONCRETTA OXİDO

Pas Serisi

CONCRETTA ULTİMA

Endüstriyel Zemin Kaplamaları

This site was made with Mobirise